کمپانی کیسترس

KISTERSکیسترس : خدمات مهندسی ، سخت افزار و نرم افزار 
کیسترس کمپانی نچندان بزرگ و متوسطی است که در سال 1963 میلادی به عنوان یک شرکت مهندسی تاسیس شد محوریت کار این کمپانی توسعه راه حل های نرم افزاری پیشرو در رابطه با مدیریت منابع پایدار انرژی ، آب ، هوا ، حفظ و ایمنی محیط زیست و حمل و نقل تله ماتیک و نمایش  سه بعدی می باشد. بخش فروش تجهیزات سخت افزاری کمپانی کیستری شامل چاپگر هایی با ابعاد بزرگ (برای چاپ های دو بعدی و سه بعدی ) و اسکنرها می باشد و همچنین کپانی در محدوده خدمات مهندسی همواره  فعال و مشغول به کار است . کمپانی کیسترس بصورت بین المللی برای ارائه راهکارها و راه حل ها  فعالیت و همکاری  کرده و دارای بیش از 500 نفر کارمند است که در شهر آخن (کشور آلمان) مستقر می باشند و همچنین دارای نمایندگی های متعددی در سرتاسر دنیا (شرکت پارس ایمن تجهیز میهن نمایندگی انحصاری این کمپانی در ایران) می باشد.
سالیان  بسیاری است که همکاری با کمپانی های دیگر به ویژه جامعه علمی و دانشمندان بخش مهمی از استراتژی تجاری کمپانی کیسترس را شکل داده است  که  امکان این را بوجود می آورد تا مشتریان راه کارها و نمونه کارهایی با کیفیت بسیار بالا از یک منبع واحد دریافت کنند.
پیشنهاد  این کمپانی برای مشتریانش و دیگر کمپانی ها و سازمان ها ارائه راه کارهای کیلیدی  و همچنین پشتیبانی کامل از محصولات و تامین خدمات است.
فرهنگ سازمانی :
کارکنان کیسترس نمایانگر  عناصر مرکزی فرهنگ سازمانی این کمپانی شامل  یک آرایه وسیعی از تخصص در زمینه هایی مانند علوم مهندسی، ریاضیات، جغرافیا، پایگاه داده / نرم افزار / برنامه نویسی وب و GIS، علوم زیست محیطی و البته، فناوری اطلاعات . گفتگوی مستقیم، انصاف، سبک مدیریت مشارکتی و احترام متقابل هستند. به عنوان یک کمپانی با تمرکز بر روی تمام دنیا و کارکنانی از ملیت های مختلف ، رویکرد این کمپانی  بخصوص در زمینه فرهنگ های  مختلف ،  دیدگاه ها و نقطه نظرات متفاوت و تجربیات زندگی فردی بسیار آگاهانه است هدف این کمپانی تنوع ارزشها شامل همکاری های تجاری با شرکای  متنوع و حفظ روابط نزدیک و طولانی مدت بر اساس احترام متقابل می باشد.

رضایتمندی مشتری :
کمپانی کیسترس می گوید : رضایت مشتری برای ما بسیار مهم است . ارزیابی ما توسط مشتریان بر سه المان متمرکز است که عبارتند از ؛ سطح علمی و مدارک تحصیلی کارکنان ما و همچنین نتیجه گرا بودن کار ما و کیفیت نرم افزار های ما به خصوص با توجه به موارد زیر :
قابلیتها ، الزامات و شرایط تخصصی، انطباق با استانداردهای صنعتی، آخرین اما نه کمترین و  تعهد ما به بالاترین سطح از پشتیبانی از مشتری و خدمات.

کمپانی سامر

ُSOMMER


شرکت  sommer messtechnik   در زمینه سیستم های ایستگاهی محیط زیستی با سابقه ای بیش از 25 سال در کشور اتریش در حال فعالیت میباشد. زمینه فعالیت این شرکت بیشتر در خصوص سنسورهای هیدرو گرافی ، هواشناسی و مدیریت آبی میباشد.
سنسورهای دبی سنج راداری (غیرتماسی) بر اساس پدیده ( داپلر) و هم چنین سنسورهای اندازه گیری میزان باران و برف که توسط این شرکت طراحی و عرضه میگردد یکی از دقیقترین سنسورهای موجود در جهان بوده که به جهت کاربرد آسان به این سنسورها هم اکنون در کلیه ی مراکز صنعتی از قبیل شرکت های آب و فاضلاب ، پالایشگاهها و پتروشیمی ، سازمان های آب منطقه ای ، ادارات هواشناسی و ... مورد استفاده قرار گرفته و در حال کارکرد میباشد . همچنین با استفاده از تکنولوژی انتقال داده های این کمپانی میتوان برروی کلیه ی داده ها احاطه داشته و آنها را مدیریت نمود .
این شرکت در اواسط سال 1980 میلادی توسط ولفرام سامر   wolfram sommer تاسیس شد و در آن زمان به همراه شریک تجاری خود به نام        شروع به فعالیت نمودند که در سال 1997 به شرکت sommer  تغییر نام داد و در منطقه ای واقع در کشور اتریش به نام koblach  در نزدیکی کشورهای آلمان و سوئیس به کار خود ادامه داد.

کمپانی من-تک

 MANTECH
 
این کمپانی تولید کننده و سازنده انواع آنالایزرهای آنلاین ، آزمایشگاهی و پرتابل برای آب و فاضلاب می باشد . با بیش از 1900 دستگاه آنالایزر نصب شده در سراسر جهان ، آنالایزرهای این کمپانی قادر به اندازه گیری روزانه 100000 نمونه می باشد. 
تکنولوژی مورد استفاده این کمپانی از نوع سیز و سریع می باشد و جهت سنجش COD   ازروش نانوتکنولوژی بهره جسته است که در این شرایط کلیه مواد شیمیایی خطرناک و سمی سمی از قبیل یون های جیوه ، نقره ، و دی کرومات حذف شده و اندازه گیری در کمتر از 15 دقیقه امکان پذیر می گردد. 
یکی از مهمترین کاربرد های  این دستگاه اندازه گیری سریع محصولات جانبی گندزدایی با گاز کلر DPB  بوده که در تصفیه خانه های آب آشامیدنی بسیار کاربردی بوده که در تصفیه خانه های آب آشامیدنی بسیار کاربردی بوده و حساسیت و دقت آن بسیار کمتر از سنجش TOC  میباشد.
دستگاه اندازه گیری قلیاییت(alkalinity) و سختی (hardness ) در کنار آنالایزرCOD  یک راهکار بسیار ایده آل جهت کنترل کیفی انواع آب های آشامیدنی ، سطحی و زیرزمینی میباشد.